Priatelia, máme veľkú radosť, že aj tento rok sa nám podarilo pripraviť pre vás našu tradičnú súťaž „ŠTEDRÉ VIANOCE VÁM VEZIE TIR PETROLEUM“. Napriek situácii, ktorá je náročná pre nás všetkých, sme sa rozhodli, že aj vzhľadom na 20.výročie založenia našej spoločnosti TIR PETROLEUM, súťaž opäť urobíme!

Oproti predchádzajúcich rokov sme nemenili žiadne podmienky zapojenia sa do súťaže, takže v skratke zopár informácií:

  • súťaž prebieha od 22. novembra 2021 do 17. decembra 2021
  • výhercovia sa žrebujú v pondelok 20. decembra 2021
  • zapojiť sa môžete na týchto prevádzkach: TRNAVA – Koniarekova – Suchovská – A. Kmeťa, ŠÚROVCE – Sereďská
  • čerpacej stanice na Nitrianskej v Trnave sa súťaž netýka
  • ak natankujete u nás v minimálnej hodnote 20 € s DPH, obdržíte od našich kolegov pri pokladni žrebovací lístok. V prípade že by vám ho nedopatrením zabudli dať, vypýtajte si ho. V prípade, ak máte našu zľavovú kartu Premium fuel card, musí byť dodržaná nominálna hodnota tankovania 20€ ešte pred jej použitím. To znamená, že Ak natankujete za rovných 20€ a pri pokladni sa preukážete našou kartou Premium fuel card, ktorá zľaví váš nákup pod 20€, stále máte právo sa do súťaže zaradiť, keďže ste podmienku splnili.
  • pre zapojenie sa do súťaže musí platba prebehnúť v hotovosti, platobnou kartou alebo našou darčekovou poukážkou. Súťaž sa netýka zmluvných partnerov.

AKÉ SÚ VÝHRY?

Každoročne sa snažíme vyberať zaujímavé ceny tak, aby boli praktické či do auta, do domácnosti alebo na voľný čas. Tento rok na vás opäť čakajú skvelé výhry ako napríklad plnoautomatický kávovar, full HD televízor, notebook, mobilný telefón či kuchynský robot, ale aj šikovný vysávač, retro rádio, iPAD, autokozmetika či darčekové karty od nás.

A prvá cena? Za posledné roky ňou bol televízor. Tento rok sme sa rozhodli pre úplnú šupu – PADDLEBOARD. Rýchly, stabilný a ľahko ovládateľný paddleboard. Zážitky s takýmto športom majú už všetky vekové kategórie. A keďže sa stal medzi ľuďmi veľmi obľúbeným a využívaným „kamošom“, rozhodli sme sa, že mu dáme aj my – zelenú – a bude tentokrát u nás JEDNIČKA!

AKO NA TO?

Natankujte na našich čerpacích staniciach minimálne za 20 € a vyplňte žrebovací lístok, ktorý dostanete pri pokladni. Súťaž prebieha na 4 prevádzkach: Koniarekova Trnava, Suchovská Trnava, A. Kmeťa Trnava a Sereďská Šúrovce. Na Nitriansku sa súťaž nevzťahuje.

Vyplnený žrebovací lístok vhodíte do urny, ktorá sa nachádza pri okienku alebo vo vnútri čerpacej stanice. Súťaž končí 17. decembra 2021. Následne budú všetky urny dovezené k nám na centrálu a v pondelok 22.decembra 2021 vyžrebujeme jednotlivých výhercov.

POZOR! V prípade, že budú údaje na lístku napísané nečitateľne, žrebujeme ďalšieho výhercu. Všetci výhercovia budú kontaktovaní hneď v pondelok telefonicky alebo mailom.


„Najväčšie šťastie, ktoré ťa môže stretnúť, je to, že si nájdeš oddaného priateľa. Toto bohatstvo však môžeš uchrániť len tým, že si tento poklad ukryješ v srdci a budeš si ho vážiť viac ako vlastný život.“  
Konfucius .


Veľa šťastia v súťaži vám praje