Tankomat máme už aj na Koniarekovej!

Na našej čerpacej stanici na Koniarekovej ulici v Trnave (pri ŽOS) máte možnosť natankovať už aj SAMOOBSLUŽNE 24 h denne. Rovnaký model máme už niekoľko rokov na našich ďalších prevádzkach na A. Kmeťa a na Suchovskej ulici v Trnave, ako aj v Šúrovciach.

TIR PETROLEUM, Koniarekova, Trnava (pri ŽOS)

Pre koho je tankomat určený?

Tankomat (samoobslužný výdajný stojan) je určený pre každého, bez ohľadu na veľkosť vozidla alebo tankované palivo. V prevádzke je 24 hodín denne, takže aj keď je naša čerpacia stanica zatvorená, tankomat funguje naďalej.

Ako sa platí pri využití tankomatu?

Ak ste náš zmluvný zákazník, nemení sa nič, pokračujete v tankovaní ako doteraz, teda na základe zmluvných podmienok.

V prípade, že ste bežný občan, platba pri využití tankomatu je možná iba platobnou bankomatovou kartou v automate.

Ako tankomat funguje?

Kompletný postup na obsluhu samoobslužného tankovania je pri vstupe do shopu pri automate.

Momentálne je na tankomat napojený výdajný stojan č. 3 a 4. Označený je takto ako vidíte na obrázku. Funguje však aj ako klasický stojan, teda prídete, natankujete a idete odber PHM uhradiť do shopu ku našim kolegom priamo ku pokladni.

Ale funguje už aj ako samoobslužný stojan. V takom prípade pristavíte vozidlo, idete k automatu, ktorý je pred vstupom do shopu, zadáte číslo stojanu kde budete tankovať, sumu, postupujete podľa pokynov automatu, vykonáte platbu kartou a následne môžete začať tankovať.

Označenie výdajného stojan u č. 3

Označenie výdajného stojanu č. 4

Ako mám vedieť, za koľko budem tankovať?

Dobrá otázka, ktorú si isto mnohí položíme :) Na automate ktorý je pri vstupe do shopu zadáte sumu, napr 30€ a pri dosiahnutí tejto sumy sa tankovanie automaticky vypne. V prípade, že ste natankovali napr. za 25€ a už máte plnú nádrž, bude vám zvyšná nepretankovaná suma vrátená od banky, v ktorej použitý účet máte založený.

POZOR! ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN!

Od 1.8.2022 meníme otváracie hodiny na Koniarekovej, tankomat je však k dispozícii 24 h denne :)

Šťastnú cestu prajeme :)