Hľadáme parťáka do tímu.

Platnosť pracovnej ponuky: do 20. novembra 2019

Pracovná pozícia: obsluha čerpacej stanice

Miesto práce: Šúrovce, Trnava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– obsluha zákazníkov
– práca s registračnou pokladňou, bankovými a kartovými terminálmi
– preberanie, dokladanie a kontrola tovaru
– vedenie administratívnych záznamov
– starostlivosť o vonkajší areál čerpacej stanice a čistotu v predajni

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

až do 1000 € mesačne (624,- € /mesiac + prémie až do výšky 200,- Eur/mesiac + iné odmeny)

Zamestnanecké výhody, benefity

– stabilná práca na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
– pracovné oblečenie
– zamestnanecká karta – zľava na pohonné hmoty

KONTAKT
Kontaktná osoba: Mgr. Naďa Racková
tel : +421 918 993 767
e-mail: tirpetroleum2@tirpetroleum.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zodpovednosť, precíznosť, čestnosť, svedomitosť