OCHRANA PROTI VÍRUSOM

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme do predaja zaradili aj úzky sortiment dezinfekčných a ochranných potrieb tak, aby bol pre vás dostupný na všetkých našich prevádzkach.

DEZINFEKT 65%

Dezinfekčný roztok „DEZINFEKT„ vyrobený na báze Bioetanolu 65% je určený na plošnú dezinfekciu s antibakteriálnym a antivirotickým účinkom. Je optimálny pre likvidáciu celej rady vírusov. Predáva sa v objeme 1 L v sklenených fľašiach.

Má všestranné využitie, či už v domácnosti, obchodných prevádzkach, kanceláriách alebo dopravných prostriedkoch. Môžete ho preliať do menších rozprašovačov a využívajte ich kdekoľvek je to nutné.

Dezinfekt máme v ponuke zatiaľ v dostatočnom množstve na všetkých našich pumpách.

cena 7,00 € / ks s DPH

JEDNORÁZOVÉ OCHRANNÉ RÚŠKO

Rúško na tvár je momentálne žiaľ našim každodenným doplnkom. Toto rúško je trojvrstvové, vyrobené pre dlhodobé a pohodlné nosenie.

Cez rúško sa dá veľmi dobre dýchať vďaka vysokej priepustnosti.

Jeho používanie je vhodné ako do domácej starostlivosti, tak pre zdravotnícky a všeobecný priemysel. Okolo nosa je drôtik, ktorým sa dajú vytvarovať potrebné obrysy okolo nosa, čo je výborné pri nosení okuliarov, nakoľko sa menej zahmlievajú.

Rúška máme v dostatočnom množstve na všetkých našich pumpách.

cena 1,50 € / ks s DPH

ČISTIACI DEZINFEKČNÝ GÉL LIEHOVÝ

Vzhľadom na vysoký obsah alkoholu (ethanol min 70%) je tento gél veľmi účinný pri dezinfekcii rúk. Používa sa neriedený.

Gél po nanesení na ruky nechajte zaschnúť, čím sa vytvorí jemný ochranný účinný dezinfekčný film. Objem 150 ml.

POZOR: skladujte mimo dosahu detí a pozorne si prečítajte návod na použitie.

Tento gél máme v predaji iba v obmedzenom množstve.

cena 8,80 € / ks s DPH